Logo drs

O nas

Mam przyjemność przedstawić Państwu pierwszy w Polsce portal poświęcony rozejściu mięśnia prostego brzucha - www.rmpb.pl .  Powstał on z pasji do fizjoterapii, chęci niesienia pomocy i propagowania zdrowia wśród kobiet na każdym etapie ich życia.

Serwis rmpb.pl współtworzą fizjoterapeuci specjalizujący się w rehabilitacji kobiet, lekarze oraz gościnnie zaproszeni specjaliści z zakresu dietetyki i psychologii.  Dążymy do tego, aby serwis był skarbnicą rzetelnej i aktualnej wiedzy na temat rozejścia mięśnia prostego brzucha, ale również miejscem zrzeszającym fizjoterapeutów z całej Polski, zajmujących się jego terapią.

Bardzo nam miło, że projekt spotkał się z dużym uznaniem. Gorąco wierzymy, że tworząc  rmpb.pl zachęcimy kobiety do świadomego dbania o siebie. Mamy nadzieję, że serwis ułatwi wszystkim osobom szukającym pomocy z zakresu diagnostyki i rehabilitacji rozejścia mięśnia prostego brzucha, znalezienie w swojej okolicy odpowiedniego specjalisty, zaś terapeutom umożliwi dodatkowe pogłębianie wiedzy i regularną wzajemną wymianę doświadczeń.


Jeśli chcesz się z nami skontaktować, napisz na adres kontakt@rmpb.pl

Redaktor naczelny mgr Dorota Steczko
tel. 881 03 03 08


ZESPÓŁ REDAKCYJNY:

mgr Dorota Steczko -redaktor naczelny


mgr Ewelina Bijak


lek. med. Dariusz Zarotyński


lek. med. Piotr Bijak

Do góry