Rozejście mięśnia
prostego brzucha

Kompendium wiedzy z zakresu
Rozejścia Mięśnia Prostego Brzucha

O nas

Mam przyjemność przedstawić Państwu pierwszy w Polsce portal poświęcony rozejściu mięśnia prostego brzucha - www.rmpb.pl .  Powstał on z pasji do fizjoterapii, chęci niesienia pomocy i propagowania zdrowia wśród kobiet na każdym etapie ich życia.

Serwis rmpb.pl współtworzą fizjoterapeuci specjalizujący się w rehabilitacji kobiet, lekarze oraz gościnnie zaproszeni specjaliści z zakresu dietetyki i psychologii.  Dążymy do tego, aby serwis był skarbnicą rzetelnej i aktualnej wiedzy na temat rozejścia mięśnia prostego brzucha, ale również miejscem zrzeszającym fizjoterapeutów z całej Polski, zajmujących się jego terapią.

Bardzo nam miło, że projekt spotkał się z dużym uznaniem. Gorąco wierzymy, że tworząc  rmpb.pl zachęcimy kobiety do świadomego dbania o siebie. Mamy nadzieję, że serwis ułatwi wszystkim osobom szukającym pomocy z zakresu diagnostyki i rehabilitacji rozejścia mięśnia prostego brzucha, znalezienie w swojej okolicy odpowiedniego specjalisty, zaś terapeutom umożliwi dodatkowe pogłębianie wiedzy i regularną wzajemną wymianę doświadczeń.


Jeśli chcesz się z nami skontaktować, napisz na adres kontakt@rmpb.pl

Redaktor naczelny mgr Dorota Steczko
 

Zespół redakcyjny

Dorota Steczko

mgr

Dorota Steczko

Redaktor naczelna
Ewelina Bijak

mgr

Ewelina Bijak

Dariusz Zarotyński

lek. med.

Dariusz Zarotyński

Piotr Bijak

lek. med.

Piotr Bijak

Jesteś fizjoterapeutą i zajmujesz się terapią Rozejścia Mięśnia Prostego Brzucha?

Wypełnij formularz, prześlij certyfikat potwierdzający Twoje kwalifikacje i dołącz do grona specjalistów Rozejścia Mięśnia Prostego Brzucha (RMPB)!

Serwis powstał przy współpracy z Centrum Medycznym Meavita.


do góry